O nás

LiveAge Moravská Třebová, T. G. Masaryka 109/2, 571 01 Moravská Třebová studiomt@liveage.cz
Lidy: +420 603 439 161
Lidy

Lidy

Piercer & Tatér
Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu p... číst dále Ahoj, jmenuji se Lidy a pocházím z Moravskotřebovska. Už odmalička jsem se neustále snažila malovat, což vyvrcholilo tím, že jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu. Po škole jsem se dlouhou dobu při práci bavila malováním obrazů na zakázku, dokud mi plátno nepřišlo už příliš malé. Tehdy jsem začala hledat nové cesty a způsoby, jak se realizovat a posunout se dál. Lidské tělo je dokonalý nosič umění a projevu vlastní osobnosti každého z nás. Baví mě abstrakce, ale i klasika. V současnosti se věnuji nejenom tetování, ale i piercingům. Ráda neustále zkouším nové věci a těším se, že společně budeme posouvat vaše i moje hranice. Těším se na vás.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Moravská Třebová